Strona www dla dewelopera, to zadanie, które ma jeden strategiczny cel – skutecznie wspierać sprzedaż mieszkań.

Projekt Park Przy Stawach, to strona typu one-page. Nie ma w niej podstron, a nawigowanie jest uproszczone do maksimum.

Technicznie opieramy się na Word Press’ie i sprawdzonym, licencjonowanym szablonie. Szablon pochodzi od uznanego developera. Zależało nam na prostym CMS’ie, który będzie mógł szybko i bezpiecznie używać nasz klient. Ponadto jego potrzeby zostaną w pełni zaspokojone, bez ponoszenia zbędnych kosztów. Czas na wykonanie całej strony był ograniczony do 5 dni roboczych. Trudnością w tym projekcie było stworzenie indywidualnego dedykowanego rozwiązania. Był nim filtr wyszukiwania mieszkań. Powstał w naszym „warsztacie” i został podpięty do silnika Word Pressa.

Funkcję sprzedażową strony określiliśmy przez zrozumienie kim są klienci, którzy będą kupowali mieszkania w tej inwestycji. Przyjrzeliśmy się, jak wygląda ich proces zakupowy. Dzięki temu podzieliliśmy stronę na sekcje, które omawiamy poniżej:

Angażujemy uwagę użytkownika wizualizacją inwestycji w nagłówku strony.

strona www dla dewelopera

Uwagę klienta przenosimy na krótki opis inwestycji. Wykorzystujemy do tego kolejną wizualizację i tekst opisujący kluczowe zalety.

Sekcja, w której zatrzymujemy uwagę użytkownika.

Kładziemy nacisk, aby strona była minimalistyczna, ale elegancka i atrakcyjna wizualnie. Wspieramy tę koncepcję projektem mapy odzwierciedlającej charakterystykę lokalizacji.

Mapka lokalizacji zaprojektowana na potrzeby strony www.

Belka menu nawigacyjnego jest widoczna podczas przewijania ekranu, dzięki czemu użytkownik może łatwo nawigować po stronie.

W wyniku ustaleń z deweloperem opracowaliśmy maksymalnie prosty mechanizm wyszukiwania mieszkań, który szybko filtruje lokale. Wdrażamy to rozwiązanie, aby w procesie podejmowania decyzji przez inwestora umożliwić mu dotarcie do tych lokali, które go interesują. Tak szybko jak to możliwe. Tak prosto jak to możliwe.

Szczególnie zwracamy uwagę na funkcjonalność filtra na małych ekranach urządzeń mobilnych. Ponad 70% potencjalnych klientów dewelopera, styka się z inwestycją przez smartfon.

Wyszukiwarka na urządzenia stacjonarne.
Wyszukiwarka na urządzenia mobilne.

Wiemy z analiz zachowań na stronach, że użytkownicy w pierwszej kolejności, pobieżnie przeglądają stronę. Przewijają stronę kilka razy z góry na dół. Proces ten trwa kilka sekund. To jest czas, który mamy aby zdobyć jego uwagę. W przypadku tego projektu, w dolnej sekcji strony umieszczamy galerię. Widzimy, że ruch wokół galerii jest duży i jest ona jednym z kluczowych czynników decydujących o uwadze użytkownika.

Galeria inwestycji.

Na końcu strony umieszczamy dane kontaktowe i formularz zgłoszeniowy.

I tak prosty one-page oparty o Word Press’a, skutecznie spełnia swoje funkcje biznesowe.

Kontakt i formularz kontaktowy.

www.parkprzystawach.pl

Interesuje Cię strona www dla dewelopera, lub inny projekt?

Zadzwoń: tel: 574748237

Tobiasz Suchowiejko

Author Tobiasz Suchowiejko

More posts by Tobiasz Suchowiejko

All rights reserved Salient.