www.luxbroker.pl

Finanse bez tajemnic.

wyzwanie

Przygotować stronę www, która będzie automatyzowała proces umawiania spotkań z doradcą finansowym.

rozwiązanie

Projektujemy stronę w oparciu o WordPress’a. Wybieramy wysokiej jakości, bezpieczną i lekką wtyczkę obsługującą zarządzanie kalendarzem spotkań. Projektujemy 3 makiety strony i ilustracje. Logo pozostaje bez zmian. Łączymy całość w zgrabny i funkcjonalny produkt, który wspiera proces sprzedaży on-line.

Strona www

Strona www oparta o WordPress'a z wtyczką, która umożliwia umawiania i zarządzanie spotkaniami on-line. UI opieramy o zaprojektowane przez nas ilustracje. Strona w myśl zasady "mniej znaczy więcej", ponieważ nie jest położony nacisk na pozycjonowanie SEO. Proces sprzedaży Klienta, nie wymaga inwestowania w SEO.

Copywriting

Teksty i czcionki, to ważny składnik tej strony. Teksty stanowiły bardzo duże wyzwanie w tym projekcie. Bardzo trudno było przekazać w prosty i zwięzły sposób skomplikowaną i złożoną usługę, jaką oferuje Klient. Natomiast czcionka w swojej wielkości, proporcjach i kształcie nadaje dominującego akcentu w wyglądzie strony. Łącząc zgrabne teksty i odpowiednio dobrane czcionki osiągamy założony cel. Stronę www, która spełnia swój cel.

Ilustracje

Ilustracje wpływają na odbiór strony i sposób w jaki angażują się z nią użytkownicy. Decydujemy się, na zaprojektowanie ich tak aby pasowały do narracji, jaką wprowadzają teksty.

Może omówimy

TWÓJ PROJEKT?

Projektujemy UX

Wdrażamy umawianie online

Projektujemy 3 wersje makiety UI