Wdrożenie

 

Strona www z funkcją sprzedażową

Obsługa Otomoto i Allegro

Wsparcie 12 mc

Elementy

 

WordPress + Woocommerce 0,00 PLN

Motyw 250,00 PLN

Obsługa  Otomoto i Allegro 39,00* PLN

Opcje

 

Hero video 1200,00 PLN

Wdrożenie

2 950,00 PLN

Elementy

289,00 PLN

Opcje

1 200,00 PLN

Budżet

4 439,00 PLN

Wdrożenie

Wdrożenie, to działania, polegające na złożeniu wszystkich elementów i opcji w gotową stronę www.

Strona www, będzie podzielona na dwie główne sekcje:

  1. Landing page – pierwsza strona, z którą będzie miał styczność użytkownik. Zostanie otwarta filmem video jak TU. Film będzie statycznym tłem, na którym będą przesuwały się elementy ze zdjęciami i tekstami. Celem treści będzie zbudowanie zaufania do marki.
  2. Strona z ofertami samochodów – druga strona, do której dostęp będzie z menu i ze strony głównej. W tej sekcji pojawią się wszystkie oferowane samochody. Sekcja ta będzie stworzona jak TU.
  3. Dodatkowe podstrony: kontakt, o nas, lokalizacja na mapach google.
  4. Na stronie będzie wdrożony komunikator jak Messenger lub WhatsUp, który ułatwi kontakt z klientem.

Stronę www zintegrujemy z platformą z której będzie można dodawać ogłoszenia do Otomoto, Allegro ze strony www. Platforma ta, to Base Linker. Więcej o platformie TU. *Base Linker jest platformą płatną a koszt zaczyna się od 39 PLN / miesięcznie.

Elementy

Elementy, to części z których powstanie pełna funkcjonalność sklepu. Podstawą będzie WordPress i jego Woocommerce, które znakomicie sprawdzają się jako fundament strony z funkcją wyświetlania się ogłoszeń.

Stronę zintegrujemy z Base Linkerem, dzięki któremu wystawione samochody na stronie www, będzie można łatwo wystawiać na Otomoto i Allegro.

Cała strona zostanie wykonana z dopasowaniem tekstów do SEO.

 

 

Opcje

Hero Video – proponujemy zrobienie dedykowanego filmu, który pokaże w kilkunastu szybkich ujęciach Wasz komis, samochody, wnętrze, przegląd na podnośniku etc. Ujęcia zrobimy tak, by film przykuwał uwagę, wyróżniał i budował zaufanie do marki. Fragment filmu z sekcji powyżej, prezentuje nasze możliwości pod względem jakości.  Poniżej jedna z ostatnich produkcji dla niezbyt ekscytującej branżu 🙂 :

Podsumowanie

Niniejsza oferta obejmuje wdrożenie elementów, które ułatwią pracę z Otomoto i Allegro i ogłoszenia na własnej stronie www. Jednak, wdrożenie tych rozwiązań, wiąże się z większymi nakładami pracy, przez co koszt strony z pewnością nie jest niski. Dodatkowy film, podwyższa koszty, niemniej całość przełoży się na wizerunek marki godnej zaufani. Istnieje możliwość zredukowania budżetu rezygnując na przykład z filmu, lub wdrożenia Base Linkera, jednak szczerze zachęcam do rozważenia strony w pełnej funkcjonalności i zachwycającym wizerunku.

Czas realizacji projektu, to 8 tygodni.

Sposób rozliczenia: przelew 14 dni od dnia odbioru projektu.

tobiasz@malawielkamarka.pl

574 748 237